Przegląd darmowej prasy w powiecie i regionie.
Jeśli wydajesz gazetę darmową, samorządową jeśli wydajesz gazetkę szkolną, zakładową itp. to wyślij ją do redakcji serwisu informacyjnego - redakcja@dziennik.swidnica.pl Będziemy takie zamieszczać. Chcąc przeczytać jedną z poniższych gazet wybierz gazetę klikając w jej tytuł.
"Dobry i Bezpłatny" to najlepsza bezpłatna gazeta w Wałbrzychu, najlepszy "tygodnik".
Czasopismo skierowane jest do czytelników Wałbrzycha i wszystkich gmin powiatu wałbrzyskiego.
Pisze równiez o ważnych wydarzeniach w "naszym rejonie".
"Trzeba przyznać, że jest dobra. Jest dużo lepsza od pozostałych. Super, że redakcja pomyślała o wszystkich gminach" - opinia czytelnika.
W kioskach ukazuje się raz w tygodniu, wydawana jest w ilości 15 tysięcy egzemplarzy. Dla internautów gazeta dostępna jest w wersji elektronicznej - w pliku pdf.

"Gazeta Świebodzicka" - jest dwutygodnikiem piszących o sprawach Świebodzic i Gminy Świebodzice.
Gazeta dostępna jest za jedną złotówkę w kilkunastu punktach miasta.
Z miesięcznym opóźnieniem w stosunku do wersji papierowej gazeta dostępna jest też w sieci internetowej w formacie pdf.

Gazeta "Rozmaitości Jaworzyńskie" jest owocem pracy kilku zapaleńców i młodzieży z Sekcji Dziennikarskiej, działającej w Samorządowym Ośrodku Kultury i Bibliotece Publicznej.
Na jej łamach prezentowane są sprawy dotyczące życia jaworzyńskiej społeczności, wspomnienia z historii. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tworzeniu kolejnych numerów.

Wieści z Gminy Świdnica.
Co dzieje się w gminie ? Co dziać się w niej będzie ?
Na te pytania odpowiada właśnie to wydawnictwo. Ukazuje się ono jako bezpłatny kwartalnik samorządowy od lipca 2004 roku.

Gazeta Żarowska jest dwutygodnikiem samorządu terytorialnego Gminy Żarów.
Wydawanie gazety zapoczątkowano w roku 1990 z inicjatywy ówczesnych władz samorządowych.
Jest finansowana ze środków budżetowych gminy Żarów oraz z wpływów ze sprzedaży i publikacji reklam. Wydawcą Gazety jest Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Żarów.

"Nasz Region" - największa bezpłatna gazeta docierająca do czytelników Dzierżoniowa, Bielawy, Strzegomia, Świebodzic, Szczawna-Zdrój, Świdnicy i Wałbrzycha.
Czasopismo wydawane jest w ilości 40 tysięcy egzemplarzy.
"Nasz Region" ukazuje się w cyklach miesięcznych. Jeśli egzemplarz gazety nie dotarł do "Waszych" domów to możecie go Państwo pobrać w pliku pdf i przeczytać na naszej stronie.
16 lipca 2019 - Eustachego, Mariki, Mirelli