Data otwarcia świdnickiego basenu letniego

Data otwarcia świdnickiego basenu letniego

Lato to czas, kiedy rozglądamy się za różnego rodzaju atrakcjami. Nie ma też co ukrywać, że robi się wiele, abyśmy nie myśleli o dalekich wyjazdach. Świetnym przykładem to, co dzieje się w Świdnicy.

Otwarcie modernizowanego kompleksu basenowego

Wystarczy zwrócić uwagę na to, że już niedługo czeka nas otwarcie obiektu przy ulicy Śląskiej. Dla przypomnienia – możemy mówić o modernizowanym kompleksie basenowym. Co więcej, korzystanie z oferty będzie możliwe już niedługo, najprawdopodobniej od 16 lipca. Za modernizację odpowiada spółka Transcom z Katowic. Koszt inwestycji to blisko 30,5 mln złotych.

O szczegółach zmian możemy rozmawiać naprawdę długo. Dość powiedzieć, że można mówić choćby o wodnym placu zabaw z dwoma zjeżdżalniami i wieloma urządzeniami zabawowymi. Wypada też podkreślić, że możemy rozmawiać o platformach powstałych z myślą o osobach niepełnosprawnych. Jeżeli potrzeba więcej informacji, najlepszym wyjściem jest samodzielne i oczywiście dokładne zapoznanie się z udostępnionymi wiadomościami. Do tego rzecz jasna trzeba pamiętać o śledzeniu kolejnych doniesień.