Mike Stern wystąpi w Świdnicy

Mike Stern wystąpi w Świdnicy

Już niedługo w Świdnicy wystąpi uznany muzyk Mike Stern. Wydarzenie artystyczne odbędzie się 1 marca 2023 roku. Start przedsięwzięcia odbędzie się o godzinie 19:00. Koncert zrealizowany zostanie w Świdnickim Ośrodkiem Kultury, który jest również organizatorem wydarzenia. Wejście na wydarzenie jest biletowane i kosztuje 50 zł (przedsprzedaż) lub 60 zł (w dniu koncertu).

Artysta wystąpi wraz ze swoim kwintetem podczas 30. ŚNJ. Na scenie oprócz Mike Sterna grającego na gitarze, będzie można zobaczyć i posłuchać: Leniego Sterna (gitara), Piotra Lemańczyka (bass), Rafała Sarneckiego (gitara), Adama Golickiego (bębny). To zdecydowanie prawdziwa śmietanka muzyczna, którą warto posłuchać.

Mike Stern jest gitarzystą jazzowym, który pochodzi z Ameryki. Artysta charakteryzuje się wykonywaniem stylu jazzowego z elementami muzyki rockowej. Ukończył Berklee College of Music w Bostonie. Współpracował z gwiazdami światowego formatu w tym m.in. Milesem Davisem. Ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród. Koncertował w wielu krajach na całym świecie.