Basen letni oficjalnie otwarty!

Basen letni oficjalnie otwarty!

Modernizacja świdnickiego basenu letniego wywoływała mnóstwo emocji. Warto też pamiętać, że mieliśmy opóźnienie, ale na koniec największe znaczenie ma efekt finalny. Co więcej, od środy (20 lipca) efekt ten można sprawdzić.

Co możemy powiedzieć?

Obecnie mamy do czynienia ze sporym zainteresowaniem. Dość powiedzieć, że pierwszego dnia pojawiło się 2012 osób. Oczywiście nie wiemy, co wydarzy się w najbliższych tygodniach, ale możemy chyba mówić o dobrym początku, prawda? Ważne jest także to, że pierwszy dzień przebiegał bez incydentów. Nie ma też co ukrywać, że spore zainteresowanie mogło być w pewnym stopniu kłopotliwe, ale nic złego się nie działo.

Warto również pamiętać o tym, że można liczyć na kawiarenkę czy food trucki. Możliwość skorzystania z kąpieliska jest bardzo ważna, ale czasem człowiek chce coś zjeść lub czegoś się napić. Tyczy się to zwłaszcza upalnych dni, a przecież jest gorąco i w najbliższych dniach raczej nic się nie zmieni. Nie można też zapomnieć, że podczas upałów człowiek powinien dbać o siebie w sposób szczególny.

Jak są jakieś niejasności, najlepiej pytać.