Otwarcie świdnickiego basenu letniego możemy określić skandalem?

Otwarcie świdnickiego basenu letniego możemy określić skandalem?

Są sytuacje, w przypadku których niełatwo zachować spokój. Jak zapewne większość osób wie, w sobotę (16 lipca) miało dość do otwarcia świdnickiego basenu letniego. Do tego dzień wcześniej miała odbyć się oficjalna prezentacja.

Niedotrzymanie obietnicy

Trudno jednak powiedzieć, co się wydarzyło. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że wspomniana data padła na zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 8 w Świdnicy. Czasem coś się komplikuje, ale nie dotyczy to chyba tego przypadku – wydaje się, że możemy rozmawiać o ogromnym zaklinaniu rzeczywistości. Z drugiej strony prezentacja modernizowanego basenu i tak się odbyła, tyle że nie dla wszystkich. Powiedzieć, że sytuacja jest skomplikowana, to jak nic nie powiedzieć.

Zacznijmy jednak od początku – jak dzieci zareagowały na obietnicę pani Prezydent? Oczywiście nie jesteśmy w stanie odnieść się do szczegółów, ale na pewno możemy mówić o rozczarowaniu. Warte podkreślenia jest również to, że wykonawca ma termin do grudnia tego roku. Naprawdę trudno było liczyć na to, że korzystanie z basenu będzie możliwe w połowie lipca.

Niemniej dzień wcześniej odbyła się oficjalna prezentacja (zgodnie z zapowiedzią). Wzięły w niej udział wyłącznie wybrane osoby.

Pod tym linkiem znajdziesz wiadomości z całego województwa.