Co nas czeka podczas kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

Co nas czeka podczas kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

Coraz bliżej 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – wszyscy mogą być pewni, że będzie się działo naprawdę dużo. Warte podkreślenia jest również to, że tematem przewodnim będzie szeroko pojęta okulistyka dziecięca. Zbiórkę zaplanowano na 30 stycznia.

Co się będzie działo w Świdnicy?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy odbierana jest przez pryzmat tego, co się dzieje w całym kraju (a w każdym razie można tak przypuszczać). To zrozumiałe, aczkolwiek warto zaznaczyć, że końcowy efekt to zasług osób pracujących w lokalnych sztabach. Wystarczy zainteresować się tym, co ma miejsce w Świdnicy.

Z pełnym przekonaniem powiedzieć, że czeka nas tradycja połączona z nowością. Przez tradycję należy rozumieć licytacje i atrakcje organizowane w ramach Moto Orkiestry. Nowość to morsowanie w basenie (miejscem morsowania będzie świdnicki rynek).

Wymienione informacje mają duże znaczenie, ale liczy się coś jeszcze – na koniec wszystko sprowadza się do zapewnienia odpowiedniego wsparcia. Wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest po prostu bezcenne.