Co powiesz na świdnicki basen letni?

Co powiesz na świdnicki basen letni?

Lato to okres, podczas którego często rozmawia się o różnego rodzaju propozycjach. Przykładów nie trzeba daleko szukać – co sądzisz o świdnickim basenie letnim?

Niedługo otwarcie

Na wstępie wypada podkreślić, że mowa o miejscu, które zostanie otwarte 16 lipca. Dla niezorientowanych – możemy rozmawiać o zmodernizowanym kompleksie basenowym.

O szczegółach wiemy całkiem sporo. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że kąpielisko funkcjonować będzie codziennie od 10:00 do 19:00. Od poniedziałku do czwartku cena za bilet wyniesie 10 lub 15 zł – bilety będą tańsze po godzinie 16:00. Od piątku do niedzieli opłata będzie wynosić 18 zł. Oczywiście skoro jest bilet normalny, to zadbano też o ulgowy. Na tym nie koniec – zatroszczono się także o bilety rodzinne i grupowy bilet wstępu. Gdyby kogoś interesowały dokładne informacje, to znaczy, że najwyższa pora na szczegółowe zapoznanie się z cennikiem. Ceny się trochę zmieniły, ale wszyscy wiemy, jak przedstawiają się realia. Nie można też zapomnieć o najważniejszym – na koniec chodzi o spełnianie pojawiających się oczekiwań.