Czeka nas przebudowa niebezpiecznego skrzyżowania?

Czeka nas przebudowa niebezpiecznego skrzyżowania?

Niebezpieczne zdarzenia na drodze kojarzą się pewnie z nadużywaniem alkoholu, ale prawda jest taka, że są różne sytuacje. Zresztą wystarczy powiedzieć, że niektóre miejsca są zwyczajnie niebezpieczne.

Przebudowa niebezpiecznego skrzyżowania

Gdyby ktoś potrzebował przykładu, czas zainteresować się drogą krajową nr 35 prowadzącą z Komorowa do Witoszowa Dolnego. Dobrze też wiedzieć, że droga ta ma zostać przebudowana.

O szczegółach nie można wiele powiedzieć – na pewno warto zdawać sobie sprawę z tego, że prace projektowe pochłoną ponad 448 tys. złotych. Wiadomo także, że plan zakłada zbudowanie ronda. Warte podkreślenia jest również to, że podpisanie umowy dotyczącej opracowania dokumentacji miało miejsce w ostatnich dniach. Nawiasem mówiąc, chodzi o dokumentację, która jest niezbędna do rozpoczęcia robót budowlanych.

Z drugiej strony mowa o skrzyżowaniu, które od kilku lat wiąże się z kontrowersjami. Co za tym idzie, nasuwa się pytanie, czy szybsze tempo działań nie było możliwe? Nie można również zapomnieć o tym, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, ale jesteśmy na początku procesu. Dość powiedzieć, że plan zakłada, iż prace skończą się do 2025 roku.