„I ♥ Świdnica”

„I ♥ Świdnica”

Niewykluczone, że w Świdnicy pojawi się wielki trójwymiarowy napis „I ♥ Świdnica”. Jeżeli do tego dojdzie, będziemy mogli mówić o nawiązaniu do wielu polskich i zagranicznych miast.

Propozycja jednej ze świdnickich radnych

Na ten moment sytuację można określić niejasną. Co więcej, nic nie wskazuje na to, abyśmy w najbliższym czasie mogli liczyć na zmiany.

Podstawowa sprawa jest taka, że możemy mówić o propozycji jednej ze świdnickich radnych. Propozycja jest niewątpliwie ciekawa i co najważniejsze, chodzi o coś, co nie było zaskoczeniem. Krótko mówiąc, jest to pomysł, który rozważano już wcześniej. Istotne jest też to, że na rozważaniach się skończyło – takie podejście miało związek ze znacznym kosztem realizacji.

Z drugiej strony możemy usłyszeć, że rozmowy z mieszkańcami są niewykluczone. Warto też zatrzymać się przy znaczeniu ewentualnego napisu – pojawienie się wspomnianego napisu to pojawienie się atrakcji dla mieszkańców i turystów. Można też dodać, że jest to podkreślenie dumy z miasta. Trudno powiedzieć, co wydarzy się w najbliższym czasie, ale na nudę prawdopodobnie nie będziemy musieli narzekać.

Jeżeli szukasz informacji z całego województwa, warto zapoznać się z informacjami udostępnionymi tutaj.