Świdnicki szpital wśród beneficjentów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Świdnicki szpital wśród beneficjentów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Nie tak dawno można było przeczytać o 30. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gdyby ktoś nie pamiętał, wydarzenie to czeka nas już jutro. Zapewnianie wsparcia jest oczywiście bardzo ważne, ale teraz skoncentrujemy się na tym, co za nami.

Nowoczesny sprzęt

W najbliższych miesiąca do szpitala „Latawiec” trafi nowoczesny sprzęt potrzebny przy badaniach laryngologicznych najmłodszych pacjentów. Sprzęt ten związany jest, z tym że placówka znalazła się wśród beneficjentów ostatniego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Nie ma co ukrywać, że możemy mówić o ogromnym wsparciu. Warto również podkreślić, że to nie pierwszy raz, kiedy mamy do czynienia ze wsparciem „Latawca”. Dla niezorientowanych – można mówić o pomocy zapewnianej od samego początku, czyli od 1993 roku. O szczegółach możemy rozmawiać długo, także zostawmy to, co zostało przekazane – jeżeli kogoś interesują konkrety, wszystko można spokojnie znaleźć. Wypada jeszcze dodać (gdyby ktoś zapomniał), że jutrzejszy finał to wsparcie okulistyki dziecięcej.

Jeżeli interesujesz się informacjami z całego województwa, to znaczy, że najwyższa pora zajrzeć tutaj.