Świdniczanie nie korzystają z możliwości szybszego zgłoszenia problemu?

Świdniczanie nie korzystają z możliwości szybszego zgłoszenia problemu?

Kiedy rozglądamy się wokół siebie, można odnieść wrażenie, że na nudę nie można narzekać. Do tego czasami zdarzają się rzeczy, które zdarzyć się nie powinny. To może dość mocno denerwować, ale w tym momencie liczyć się coś innego – jeżeli jest problem, trzeba jak najszybciej ten problem rozwiązać.

Sprawa złożona

Rozwiązanie problemu to temat, który można określić złożoną sprawą. Z jednej strony mamy ludzi odpowiedzialnych za stosowne działania, a z drugiej wszystko rozpoczyna się od zgłoszenia. Dobrze byłoby więc stworzyć coś, co pozwoli na szybkie powiadomienie o nieprawidłowościach. Jak pewnie mnóstwo osób wie, w wielu polskich miastach doszło do stworzenia dedykowanych aplikacji mobilnych. Można też pokusić się o stwierdzenie, zgodnie z którym ta droga wzbudza spore zainteresowanie. Co więcej, możemy mówić o zainteresowaniu ze strony mieszkańców Świdnicy.

Niemniej nic nie wskazuje na to, że czekają nas zmiany! Można też usłyszeć, że nie trzeba niczego wprowadzać, gdyż istnieje Geoportal Świdnicki. Dla niezorientowanych – jest to miejski system informacji przestrzennej.

Informacje ze Świdnicy znajdziesz także tutaj.