Kobieta w Biznesie – Świdnica Przedsiębiorcom

Kobieta w Biznesie – Świdnica Przedsiębiorcom

Już niedługo w naszym mieście odbędzie się spotkanie z kobietami, które są przedstawicielkami lokalnego biznesu. Spotkanie zostanie zrealizowane w cyklu „Świdnica Przedsiębiorcom – Kobieta w Biznesie”. Spotkanie odbędzie się w Miejskim Centrum Wspierania Inicjatyw na Rynku 39/40, w dniu 8 marca 2023 r. Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 11:00. Spotkanie potrwa około trzech godzin.

Podczas spotkania z kobietami zostaną poruszone takie tematy jak np. komunikacja przedsiębiorcy z klientem, promocja siebie jako przedsiębiorcy, znaczenie wizerunku w kontaktach biznesowych, zasada savoir-vivre’u w świecie biznesu. Zdecydowanie spotkanie będzie miejscem na inspirujące rozmowy oraz zebranie kontaktów biznesowych.

Podczas spotkania pojawi się Prezydent Miasta Świdnica Beata Moskal-Słaniewska. Wykład pt. „Daj sobie szansę i pozwól się dostrzec w biznesie” poprowadzi Barbara Kutrowska, która jest doktorem nauk humanistycznych. Organizatorem wydarzenia jest Wydział Funduszy Zewnętrznych i Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Świdnicy. Udział w spotkaniu jest darmowy! Jednakże decyduje kolejność zgłoszeń.