Muzyka potrafi łączyć!

Muzyka potrafi łączyć!

Gdyby spytać ludzi (w różnym wieku) o preferencje muzyczne, z pewnością mielibyśmy do czynienia ze sporymi różnicami. Rzeczywistość wygląda jednak tak, że muzyka potrafi łączyć. Można było się o tym przekonać choćby w ostatni czwartek.

Muzyczny czwartek

Dzień ten upłynął pod znakiem muzyki – w Domu Seniora Marconi zaprezentowały się utalentowane świdnickie wokalistki. Oczywiście postawiono na repertuar znany mieszkańcom. Nie ma też co ukrywać, że możemy mówić o wydarzeniu, które dało zgromadzonym wiele radości.

Za zaaranżowanie wydarzenia odpowiadał Dariusz Jaros – Jaros to opiekun młodzieży oraz świdnicki muzyk i pedagog. Wypada też do tego dodać kierowanie Studiem Piosenki „La Chanson” z Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy. Nawiasem mówiąc, wszystkie wokalistki pochodziły właśnie z tego miejsca. Nie sposób też zapomnieć o firmie Marconi – firma ta odpowiadała za organizacje. Warto również pamiętać o tym, że w Marconi pracują ludzie, którzy od dawna wspierają utalentowaną świdnicką młodzież. Jak się można domyślić, jest to niezwykle ważne.