Niespodzianka na początek ferii zimowych

Niespodzianka na początek ferii zimowych

Można powiedzieć, że trwają ferie zimowe. Oczywiście trzeba jednak pamiętać o tym, że ferie rozpoczynają się w różnych terminach. W województwie dolnośląskim rozpoczął się ostatni tydzień nauki przed zasłużonym odpoczynkiem.

Jeszcze trochę

Na odpoczynek trzeba będzie więc jeszcze trochę poczekać. Wiadomo też, że na początek ferii czeka bardzo ciekawa propozycja – pojawi się Zimowa Akademia Sportu. Miejsce to HALA „ZAWISZÓW”

Zimowa Akademia Sportu pojawi się 31 stycznia i 1 lutego (także na początek ferii). Wypada również poznać dokładny plan – w poniedziałek spotkanie od 9:00 do 12:00 i od 13:00 do 15:00, natomiast we wtorek wszystko rozpocznie się o 9:00 i potrwa do 15:00. Warto również zdawać sobie sprawę, że mowa o zawodach, które pozwolą na wyłonienie mistrzów poszczególnych konkurencji. Jeżeli pojawiają się jakieś wątpliwości, dobrze wziąć pod uwagę, że udział jest bezpłatny.

Jeśli interesujesz się dokładnymi informacjami, nie pozostaje nic innego jak samodzielne zapoznanie się z ofertą. Atrakcji nie zabraknie (wśród propozycji jest choćby biathlon czy hokej).