Nowy termin spektaklu Teatru Polska – Świdnica aktualizuje informacje

Nowy termin spektaklu Teatru Polska – Świdnica aktualizuje informacje

18 października w Świdnickim Domu Kultury miał odbyć się niecodzienny spektakl Teatru Polska o nazwie „_on_line__”. Ze względu na sytuację, która obecnie ma miejsce w kraju, wydarzenie zostało przeniesione na 22 listopada bieżącego roku. Organizatorzy podkreślają, że wszystkie dotychczas zakupione bilety są ważne.

„_On_line__” jest jednym z wyjątkowych, interaktywnych przedstawień dedykowanych dzieciom w wieku od 5 do 7 lat. To swoistego rodzaju nauka, która ma pokazać najmłodszym świat pozostawianych ruchów poprzez taniec. Każdy uczestnik wraz z performerami będzie mógł skakać, tańczyć, wyginać się, samodzielnie lub z najbliższymi w rytm muzyki bądź własnego serca. W taki właśnie sposób powstaną wieloformatowe prace, które w trakcie trwania zajęć będą zmieniały swoje formy.

Artystyczne spotkanie dla najmłodszych

To niecodzienne spotkanie ze sztuką ma trwać 45 minut, podczas których dopuszczana jest pełna dowolność. Chodzi o to, aby najmłodsi zapoznali się z ekspresją i wyrazili swoje emocje podczas ruchów, których ślad pozostanie na papierze. Projekt dofinansowany jest z budżetu miasta Poznań. Zainteresowani rodzice wraz z maluchami muszą przestrzegać obostrzeń wprowadzonych w kraju, a przed wejściem na spektakl posiadać podpisane oświadczenie. Należy dodać, iż cała zabawa odbywa się bez obuwia, dlatego każdy uczestnik musi mieć skarpetki. Ponadto, farby mogą brudzić nie tylko skórę ale i ubrania, stąd sugestia aby zabrać ze sobą coś na przebranie.

Ilość miejsc ograniczona. Bilety w cenie 20 zł dla pary (rodzic +dziecko).