Muzaza- zajęcia dla najmłodszych, Świdnica

Muzaza- zajęcia dla najmłodszych, Świdnica

Ze względu na pandemiczną sytuację w kraju, wiele imprez i wydarzeń kulturalnych zostało przeniesionych na inny termin. Nie inaczej jest z zajęciami gordonowskimi dla najmłodszych, o wdzięcznej nazwie Muzaza. Świdnica organizuje wiele możliwości dla najmłodszych mieszkańców, dlatego warto uwzględnić je w swoich planach.

Muzyczne spotkania w przyjaznej atmosferze – Świdnica

Rodzinny koncert „Muzaza – bluesowe nutki dla naszych malutkich” został przeniesiony na sobotę, 8 listopada. W godzinach 10:00-12:30 dzieci do 7 roku życia, a także rodziny i kobiety w ciąży mogą wziąć udział w przyjaznym koncercie, którego celem jest wprowadzenie maluszków w muzyczny, wielobarwny świat. Koncepcja wydarzenia bazuje na interaktywności pomiędzy uczestnikami, co wydaje się doskonałym rozwiązaniem kreującym wyobraźnię i wrażliwość. Tym razem gościem specjalnym będzie Paulina Gołębiowska z zespołem, jak i znany z poprzednich spotkań zespół Muzaza. Jak przekonują organizatorzy, takie spotkania łączą ludzi dzięki wspólnym grom i zabawom dźwiękami, dostosowanymi do najmłodszych odbiorców.

Informacje o muzycznym spotkaniu

Organizatorzy kładą nacisk na przestrzeganie obostrzeń, wprowadzonych w sobotę na terenie całego kraju. Obowiązują więc maseczki bądź przyłbice dla rodziców i starszych dzieci. Ponadto wraz z zakupionym biletem (dorośli -15 zł, dzieci-10 zł) należy posiadać przy sobie wypełnione i podpisane oświadczenie. Można je uzyskać na stronie wydarzenia. Samo spotkanie ma miejsce Klubie Bolko, zlokalizowanym na pl. Grunwaldzkim 11. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Klubu oraz pod specjalnym numerem telefonu.