Otwarcie nowego marketu przy Strzegomskiej

0
32

Wczoraj mieliśmy otwarcie hipermarketu E. Leclerc. Hipermarket ten pojawił się przy ulicy Strzegomskiej, co można określić niezwykle ważnym wydarzeniem. Niezwykle ważnym, bo chodzi o miejsce, w którym od ponad szesnastu lat mieliśmy market Tesco.

Co można powiedzieć o otwarciu?

Jakby nie patrzeć, zakończyła się pewna historia i raczej wszyscy powinni zgodzić się, z tym że mowa o historii, którą możemy miło wspominać. Warte odnotowania jest też to, że otwarcie cieszyło się sporym zainteresowaniem. Niemniej jednak nie zapominajmy o tym, że teraz pojawia się pytanie, jak to zainteresowanie podtrzymać? Kiedy pojawia się coś nowego, niektórzy mogą zjawić się z ciekawości.

E. Leclerc to firma, która pojawiła się na polskim rynku w 1995 roku. Pierwszy sklep pod szyldem tej marki pojawił się na warszawskim Ursynowie. Obecnie sytuacja wygląda tak, że mamy 45 sklepów na terenie 42 miast. Ponadto chodzi o miasta znajdujące się w różnych częściach kraju, czego dowodem jest to, że zasięg firmy obejmuje 15 województw. Do tego nikt przecież nie mówi, że na tym koniec.

Komentarze wyłączone.