Otwarcie nowego marketu przy Strzegomskiej

Otwarcie nowego marketu przy Strzegomskiej

Wczoraj mieliśmy otwarcie hipermarketu E. Leclerc. Hipermarket ten pojawił się przy ulicy Strzegomskiej, co można określić niezwykle ważnym wydarzeniem. Niezwykle ważnym, bo chodzi o miejsce, w którym od ponad szesnastu lat mieliśmy market Tesco.

Co można powiedzieć o otwarciu?

Jakby nie patrzeć, zakończyła się pewna historia i raczej wszyscy powinni zgodzić się, z tym że mowa o historii, którą możemy miło wspominać. Warte odnotowania jest też to, że otwarcie cieszyło się sporym zainteresowaniem. Niemniej jednak nie zapominajmy o tym, że teraz pojawia się pytanie, jak to zainteresowanie podtrzymać? Kiedy pojawia się coś nowego, niektórzy mogą zjawić się z ciekawości.

E. Leclerc to firma, która pojawiła się na polskim rynku w 1995 roku. Pierwszy sklep pod szyldem tej marki pojawił się na warszawskim Ursynowie. Obecnie sytuacja wygląda tak, że mamy 45 sklepów na terenie 42 miast. Ponadto chodzi o miasta znajdujące się w różnych częściach kraju, czego dowodem jest to, że zasięg firmy obejmuje 15 województw. Do tego nikt przecież nie mówi, że na tym koniec.