Uroczyste zakończenie sezonu 2023/2024 Świdnickich siatkarek MKS-u Polonia w Ośrodku Sportu i Rekreacji

Uroczyste zakończenie sezonu 2023/2024 Świdnickich siatkarek MKS-u Polonia w Ośrodku Sportu i Rekreacji

Sobotnie, wczesnopopołudniowe wydarzenie na terenach Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, znajdującego się przy ulicy Śląskiej, stanowiło oficjalne zakończenie sezonu 2023/2024 dla siatkarek MKS-u Polonia Świdnica. To była okazja do świętowania udanego i pełnego wysiłku sezonu przez młode talenty siatkarskie z regionu świdnickiego.

Wydarzenie zgromadziło ponad 200 uczestników, zarówno najmłodszych adeptek sportu, jak i nieco starszych zawodniczek klubu. Nie zabrakło również rodziców oraz wiernych kibiców świdnickich siatkarek.

Nie tylko emocje sportowe były na pierwszym planie tego dnia. Organizatorzy zapewnili mnóstwo atrakcji dla wszystkich obecnych. Młodzi siatkarze mieli okazję zmierzyć się w turniejach plażówki, a dla najmłodszych przygotowano dmuchańce oraz bańki mydlane. Rodzice zawodniczek zademonstrowali swoje umiejętności kulinarne, serwując smaczne wypieki oraz specjały z grilla.

Zgodnie z relacją organizatorów, taki rodzaj imprezy to nie tylko doskonała forma integracji i rozrywki, ale także możliwość sprawdzenia i poprawienia umiejętności sportowych. Zadowolenie z udanego wydarzenia wyraziło ponad 200 zawodniczek klubu wraz z rodzinami.