Akwarele dla dorosłych” – Świdnica proponuje warsztaty

Akwarele dla dorosłych” – Świdnica proponuje warsztaty

Fantastyczne warsztaty dla dorosłych odbędą się 7-8 listopada w Świdnickim Ośrodku Kultury. Projekt o nazwie „Akwarele dla dorosłych” jest niebanalną propozycją, która ma na celu pomóc współczesnym artystom i twórcom zyskać nowe umiejętności. Dwudniowy cykl zajęć będzie prowadzony przez Miłosza Nosiadka.

Świdnica otwarta dla młodych twórców

Warsztaty, o których mowa będą odbywały się w Galerii Fotografii w weekend 7-8 listopada br. Poprowadzi je członek Stowarzyszenia Akwarelistów Polskich, utalentowany twórca posiadający renomę na całym świecie. W swojej karierze prowadził już niezwykle prestiżowe, międzynarodowe warsztaty a także uczestniczył w licznych wystawach i spotkaniach w branży. Spotkanie podzielone na kilka części pozwoli uczestnikom na poszerzenie wiedzy z zakresu wilgotności farb, ich ciężaru optycznego w malarstwie akwarelowym, a także umożliwi poznanie technik tworzenia efektów specjalnych.

Propozycja skierowana do dorosłych osób to bez wątpienia ciekawa koncepcja na spędzenie wolnego czasu. Organizatorzy ostrzegają, iż liczba miejsc jest ograniczona. Cena dwudniowych spotkań wynosi 140 złotych. Każdy artysta pojawiający się w Galerii Fotografii powinien posiadać własny sprzęt malarski. Zgłoszenia drogą elektroniczną przyjmowane są poprzez wypełnienie specjalnego formularza. Zapraszamy do udziału w tych niecodziennych warsztatach.