Czas na nowe miejsca parkingowe?

Czas na nowe miejsca parkingowe?

Brak miejsc parkingowych to problem, który zawsze jest poważny. Zresztą wystarczy zwrócić uwagę na to, co dzieje się w Świdnicy.

Budowa nowych parkingów

Dla niezorientowanych – nie można wykluczyć, że doczekamy się pojawienia nowych parkingów. Chodzi o tereny zielone na placu Józefa Piłsudskiego i miejsce między ulicą Ludwika Waryńskiego a Jarosława Dąbrowskiego. Można też powiedzieć, że jest to odpowiedź na pojawiające się kłopoty.

Być może niektórzy zastanawiają się nad tym, co na to mieszkańcy? Odpowiedzi na to pytanie jeszcze nie znamy, ale niewykluczone, że za jakiś czas wszystko stanie się jasne. Ma to związek, z tym że Spółdzielnia Mieszkaniowa przygotowała ankiety, dzięki którym można zabrać głos w sprawie zaproponowanych lokalizacji. Nie sposób też zapomnieć o tym, że deficyt miejsc parkingowych to coś, z czym trzeba mierzyć się od dawna. Można nawet powiedzieć, że mowa o problemie, na który zwracają uwagę mieszkańcy i radni.

Warto również zdawać sobie sprawę z tego, że jesteśmy na samym początku długiego procesu. Najlepszym tego dowodem fakt, że wspomniane ankiety można składać do 15 czerwca.

Jeśli szukasz wiadomości z całego województwa, warto zajrzeć pod ten adres.