Darmowe choinki dla mieszkańców Świdnicy

Darmowe choinki dla mieszkańców Świdnicy

Emeryci i renciści ze Świdnicy otrzymają darmowe choinki! To z pewnością ciepły gest na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

W czasie Świąt Bożego Narodzenia w praktycznie każdym domu znajduje się choinka. Świąteczne drzewko to już tradycja w naszym państwie. Niestety dla wielu żywa choinka to spory wydatek. Zwłaszcza dla emerytów i rencistów, którzy borykają się z domowym budżetem ze względu na kosztowne leki i inne wydatki. Podczas nadchodzących świąt, aż 55 drzewek trafi do najbardziej potrzebujących i będących członkami Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

O choinki zadbała Janina Sawicka z Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z oddziału w Świdnicy. Choinki są podarunkiem od Nadleśnictwa z siedzibą w Świdnicy. Przypominamy, że nie jest to pierwsza akcja tego typu w naszym regionie. W poprzednich latach pani Janina oraz leśniczy również byli bardzo zaangażowani w podobne przedsięwzięcia. Jesteśmy przekonani, że lokalni emeryci i renciści z pewnością doceniają ten piękny gest.