Jarmarki Bożonarodzeniowe na Dolnym Śląsku

Jarmarki Bożonarodzeniowe na Dolnym Śląsku

Za kilka dni w naszym mieście mieszkańcy Świdnicy będą mogli udać się na Świdnicki Jarmark Bożonarodzeniowy. Lokalny jarmark rozpocznie się 16 grudnia i potrwa do 22 grudnia 2022 roku. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zrobić świąteczne zakupy na blisko trzydziestu stoiskach wystawienniczych. To fantastyczna okazja, żeby zakupić prezenty na zbliżające się święta.

To nie wszystko! W położonym niecałą godzinę od naszego miasta Wrocławiu, aktualnie odbywa się jeden z największych w Polsce Jarmarków Bożonarodzeniowych. Wydarzenie rozpoczęło się już 18 listopada i potrwa do końca tego roku (poza dniami świątecznymi). Zakupy na straganach wystawienniczych można zrealizować od 10:00 do 21:00. Jarmark znajduje się tradycyjnie w centrum miasta, czyli na Rynku, Placu Solnym oraz rozciąga się wzdłuż ulicy Oławskiej oraz ulicy Szewskiej.

Na miejscu można zakupić rękodzieło, ozdoby, dekoracje świąteczne, wyroby artystyczne, kulinarne przysmaki, aromatyczne napoje. To również okazja żeby skosztować tradycyjnych, regionalnych dań, a także grzanego wina, gorącej czekolady i wielu smacznych łakoci. Serdecznie polecamy!