Gala Biznesu Dolnego Śląska w wersji on-line.

Gala Biznesu Dolnego Śląska w wersji on-line.

Wielka Gala Biznesu, jedno z ważniejszych wydarzeń na Dolnym Śląsku, ze względu na obostrzenia i sytuację pandemiczną w kraju nie będzie mogła być tak uroczysta, jak zwykle. 17. Edycja „Dolnośląskiego Gryfa- Nagrody Gospodarza” odbędzie się 26 października o godzinie 19. Poza zaproszonymi gośćmi nikt nie będzie mógł w niej uczestniczyć.

Wydarzenie, o którym mowa jest już kolejną edycją, podczas której spotykają się biznesmeni, przedstawiciele wszystkich firm, organizacji i samorządów. Niestety w tym roku sam wygląd tej niezwykle ważnej gali, ze względu na koronawirusa będzie musiał przybrać nieco inną formę. Jak podaje Prezes Zachodniej Izby Gospodarczej sukcesem jest doprowadzenie do odbycia się uroczystości. I choć w pierwszej wersji zaplanowana była na stadionie we Wrocławiu, , koncepcja uległa zmianie – dla niektórych na plus. Mianowicie organizatorzy i gospodarze zdecydowali, iż cała uroczystość transmitowana będzie na specjalnym kanale portalu YouTube. Dzięki takiemu rozwiązaniu, pomimo pandemii, każdy zainteresowany będzie mógł choć wirtualnie w niej uczestniczyć.

Świdnica też patrzy! Gryfy Biznesu z przedstawicielami z tego miasta

Świdnica jest jednym z miast, w których działają różnorakie przedsiębiorstwa, często odznaczane w takich konkursach i plebiscytach. Podobnie będzie i tym razem. Gala „Dolnośląskiego Gryfa- Nagrody Gospodarza” zostanie poprowadzona przez Pawła Orleańskiego i Pawła Kluza. To bez wątpienia fantastyczny duet, który łączy w sobie magię i racjonalność na scenie. W finale uczestnicy będą mogli zobaczyć na żywo występ Anny Małek – jeden z czołowych polskich wokalistek jazzowych, która obecnie nagrywa swój promocyjny materiał. Nie zabraknie tu również doskonałej oprawy muzycznej.