Trzy premiery w Cinema3D

Trzy premiery w Cinema3D

Dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy rozglądają się za ciekawymi filmami. Już jutro w Cinema3D czekają nas trzy premiery! Co będziemy mogli zobaczyć?

Nie będzie można narzekać na nudę!

Zainteresowani nie powinni narzekać na brak emocji. Wspomniane premiery to „Ambulans”, „Za duży na bajki” i nagrodzony Złotymi Lwami dramat „Inni ludzie”. Można pokusić się o stwierdzenie, zgodnie z którym wszyscy mogą znaleźć coś na miarę własnych oczekiwań. Warte podkreślenia jest również to, że jutro rozpoczyna się przedsprzedaż biletów na film „Morbius”.

„Ambulans” można określić historią braci, którzy decydują się napaść na bank. „Za duży na bajki” to poruszająca opowieść o chłopcu, który musi stawiać czoła trudnym tematom (czyli historia o dorastaniu). „Inni ludzie” to hipnotyzująca opowieść o desperackim poszukiwaniu miłości. Z kolei „Morbius” to jedna z najważniejszych postaci uniwersum Marvela – śmiertelnie chory dr Morbius rozpoczyna ryzykowną grę.

Bilety znajdziemy w kasie kin, jak i pod adresem www.cinema3d.pl. Pod tym adresem można też znaleźć szczegółowy repertuar.

Jeżeli interesujesz się informacjami z całego województwa, warto zajrzeć tutaj.