Dobra zabawa połączona z pomocą – pora na festyn rodzinny

Dobra zabawa połączona z pomocą – pora na festyn rodzinny

Już w niedzielę na Zawiszowie czeka nas festyn rodzinny, podczas którego będzie się działo bardzo dużo. Wystarczy powiedzieć, że festyn odbędzie się pod nazwą „Policja dzieciom”, „Wstąp do policji” i „Czysta Świdnica”.

Nie tylko dobra zabawa

Festyny mogą kojarzyć się z dobrą zabawą i już teraz można zapewnić, że podczas niedzielnego wydarzenia nie będzie nudy. W planie znajdziemy choćby turniej piłkarski służb mundurowych czy występ orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Można pokusić się o stwierdzenie, zgodnie z którym wszyscy znajdą coś dla siebie. Warte podkreślenia jest również to, że możemy mówić o dobrej zabawie połączonej z pomocą. Dochód z imprezy w całości trafi do Alana Oleksyka oraz Mateusza i Dominika Jabłońskich.

Początek imprezy zaplanowano na godz. 9:00, wtedy rozpoczną się rozgrywki piłkarskie funkcjonariuszy. Jeżeli wszystko przebiegnie zgodnie z planem, festyn rodzinny zakończy się o 15:00. Gdyby pojawiały się jakieś wątpliwości, nie pozostaje nic innego jak zapoznanie się ze szczegółami.

Wieści ze Świdnicy znajdziesz także tutaj.