Warsztaty integracyjne dla świdnickich seniorów

Warsztaty integracyjne dla świdnickich seniorów

Świdnica to miasto, w którym pamięta się o najmłodszych i najstarszych. Najlepszym tego dowodem warsztaty integracyjne, które odbędą się 23 kwietnia w czeskim Hronovie.

O co chodzi?

Przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę, że są to warsztaty powstałe z myślą o seniorach i dzieciach, które znajdują się pod opieką seniorów. Istotne jest też to, że warsztaty nie wiążą się z żadną opłatą.

Zapisy prowadzone będą od jutra (14 kwietnia). Za zapisy odpowiadać będzie Regionalna Informacja Turystyczna i Kulturalna w Świdnicy. W ciągu pierwszych dwóch dni zapisywać się mogą seniorzy wraz z dziećmi – dziećmi, nad którymi będą sprawować opiekę. Jeżeli pozostaną wolne miejsca, seniorzy będą mogli zapisywać się pojedynczo. Warte odnotowania jest też to, że mamy ograniczoną liczbę miejsc, także decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby zainteresowane zapisaniem się na warsztaty muszą podać następujące dane: imię, nazwisko, adres (zameldowania), PESEL i nr telefonu. Wyjazd o 7:30 z ul. Nauczycielskiej. Powrót powinien mieć miejsce o godz. 18:00.

Jak coś jest niejasne, najlepiej pytać.