Weekend w kinie w Świdnicy. Co na ekranie?

Weekend w kinie w Świdnicy. Co na ekranie?

Przed nami pozostały jeszcze niecałe 2 tygodnie wakacji. Pogoda pokazała nam swoje kapryśne oblicze, które nie sprzyja plażowaniu. Może w ten weekend warto wybrać się do kina? Na dużym ekranie pojawią się dwie premiery skierowane głównie do młodszej widowni. Niewątpliwie nie zabraknie też ciekawych propozycji dla nieco starszej widowni. Poniżej przegląd filmów animowanych i fabularnych w Świdnickim Cinema 3D.  

Filmy animowane dla najmłodszych

Psi Patrol Film

W sobotę i w niedzielę zaplanowane są pokazy przedpremierowe tej uroczej kreskówki dla najmłodszych widzów. Wreszcie dzielna załoga Psiego Patrolu doczekała się wersji kinowej serialu.

Tym razem Ryder i pozostała załoga będą musieli ratować miasto przed zagrażającymi decyzjami nowego burmistrza. Humdinger jest miłośnikiem kotów, a nienawidzi psów. W związku z tym wprowadza zakaz ich pobytu w mieście. Dzielny Psi Patrol ze swoim młodym dowódcą rusza ocalić miasteczko.

Lassie, wróć!

Kto jeszcze nie zna historii najdzielniejszego i najbardziej oddanego psa na świecie? To już kolejna ekranizacja jednej z najsłynniejszych książek z cyklu literatury dziecięcej. Film zabierze Was w podróż do świata miłości i przyjaźni, której nie jest w stanie pokonać nawet ogromna odległość. Przyjaźń 12 – letniego chłopca i Lassie to opowieść o odwadze, i przywiązaniu dla całej rodziny.

Kosmiczny mecz 2. Nowa era.

Jeszcze jedna propozycja dla dzieci, która nie jest już premierą. Podobnie jak w pierwszej części animacja połączy ze sobą świat ludzi i kreskówek. Sportowiec i jego syn zostaje uwięziony w cyfrowym świecie. Bohaterowie muszą pomóc drużynie królika Bugsa w zwycięstwie w bardzo ważnym turnieju koszykarskim.

Filmy dla starszych widzów

The End

Na dzień 20 sierpnia zaplanowana jest także premiera polskiego filmu ,,The End’’.

Historia opowiada o 7 sławnych aktorach, którzy zostają wciągnięci w dziwną i nieprzewidywalną grę. Otrzymują role, które nie do końca spełniają ich zawodowe ambicje, ale przyjmują je z braku innych propozycji.

Czarna Owca

To również film polskiej produkcji, który premierę w kinach ma już za sobą. Historia małżeństwa z 25 letnim stażem, które ma pod opieką dziadka. Mieszkanie dzielą także z synem, który pozostaje w długim związku ze swoją dziewczyną. Pozornie normalna rodzina przeżywa wewnętrzne kryzysy, wzloty i upadki. Każdy z jej członków musi odnaleźć swoją drogę do szczęścia.

OLD

Bogaci bohaterowie filmu wybierają się na bajeczne wakacje. Niestety z pozoru niewinna wyprawa na oddaloną od wyspy dziką plaże kończy się dramatem wczasowiczów. Uczestnicy wyprawy zaczynają doświadczać anomalii związanych z upływem czasu.